Увага! Це застаріла версія сайту. Запрошуємо скористатись новим сайтом revmo.com.ua

Полезный блог

Зайва вага після 40 років

Після 40 років часто можна помітити, що набирати вагу стало набагато легше, а позбутись зайвих кілограмів важче, ніж раніше. Важливу роль грають зміни рівня активності, уподобання в їжі, гормонального дисбалансу, а також на скільки організм схильний до накопичення жирових клітин. Але деякі прості поради зможуть допомогти схуднути.

Вправи для колінного суглобу

У багатьох пацієнтів виникає певне відчуття настороженості щодо безпечності розробки суглобів. Для цього не має жодного приводу до моменту, поки лікар дозволяє дані навантаження.

Імуномодулюючі продукти

Харчування забезпечує зростання, нормальний розвиток і життєдіяльність людини, сприяє зміцненню здоров'я і профілактиці захворювань.

Шкода для суглобів

Дуже часто ми не звертаємо уваги на звичні речі, які робимо. Але на це звертають увагу наші суглоби.

10 порад при хронічному болю

Біль є результатом сигналу, який відсилають нервові волокна до мозку. Больові відчуття можуть слугувати сигналом тривоги, попередження про небезпеку — про те, що людина, можливо, наступила на цвях або торкається гарячої плити.

Користь грибів для людини

Гриби-корисні, в деякому роді унікальні за своєю харчовою цінноcтю. Але, в той же час несуть в собі небезпеку тим, хто мало з ними знайомий.

Чому тривале сидіння шкідливе для здоров’я

Вчені помітили різницю результатів у дослідженні при порівнянні двох аналогічних груп: працівників, які сидять більшу частину дня, і працівників з більш активною фізичною занятістю протягом дня.

11 причин болю у коліні

Колінні суглоби мають багато рухомих частин, які задіяні в повсякденних рухах, тому причин, з яких можуть виникнути болі — також досить багато.

Прості поради для комфортної зимовки

Незалежно від того, що святковий сезон, безсумнівно, має багато позитивних переваг, велика кількість людей з артритом боїться зимових місяців, бо біль, пов’язаний з хворобою, часто може стати нестерпним. Холодна та волога зима може стати викликом для людей, що живуть з артритом.

14 поганих звичок, яких краще позбутись

Погані звички — це не тільки куріння і переїдання. Є такі звички, про які мовчить соціальна реклама. Все-таки це ми дуже любимо робити кожен день, абсолютно не замислюючись про те, що саме в цих вчинках і криються всі біди. Позбавтеся від них раз і назавжди.

Переваги для здоров'я від втрати зайвої ваги

Ви не повинні прагнути повернутися до свого розміру, що мали в середній школі, аби відчути переваги для здоров’я. Втрата всього декількох кілограмів покращить загальний стан. Поговоріть зі своїм лікарем про те, чи актуально це саме для вас.

Біль у коліні: що варто робити, а що ні.

Прості поради від ревматолога для вашого коліна.

Дезінфекція домашніх пристроїв

Хочете дізнатись, як ваші повсякденні домашні прилади впливають на ваше здоров’я? Коли прийшов час замінити певні предмети? Ви чистите свої прилади для чищення?

Вирушаємо у подорож: корисні поради

Подорож з артритом не повинна бути складною. Незважаючи на виснажливий вплив артриту, люди з ревматичними хворобами не повинні відмовлятися від звичайних дій, таких як подорожування, відпустка чи відпочинок.

Кинь собі виклик!

Ми з радістю запрошуємо вас до захоплючої гри «Кинь собі виклик»! Ми починаємо 14-денний курс «Бути кращим». Кожен день ми будемо ділитися простим, але дієвим способом, щоб допомогти вам поліпшити здоров'я.

Енергія та хронічний біль

Прості способи підвищення енергії для людей з хронічним болем.

Найбільш важлива поживна речовина — вода

Живильні речовини приходять в організм людини не лише у вигляді їжі; вода є найбільш важливою і часто найбільш забутою поживною речовиною. Людина може прожити протягом декількох місяців без їжі, але всього лише кілька днів без води.
Подпишитесь и узнавайте про наши акции и новости первыми
Увага! Це застаріла версія сайту. Запрошуємо скористатись новим сайтом revmo.com.ua