Увага! Це застаріла версія сайту. Запрошуємо скористатись новим сайтом revmo.com.ua

Дни осведомлённости

2 лютого

День обізнаності щодо ревматоїдного артриту

Більшість людей думають, що артрит — хвороба людей похилого віку. Але це твердження досить далеке від істини. Артрит вражає людей будь-якого віку і є причиною інвалідності номер один в багатьох країнах світу. Мета Дня обізнаності щодо ревматоїдного артриту — надати широкому визнанню проблеми людей з ревматоїдним артритом.
Лютий

Місяць обізнаності щодо синдрому Рейно

Феномен Рейно є синдромом, що впливає на життя багатьох людей у всіх країнах світу. Згідно даних Асоціації Рейно, 80% хворих на Рейно не здогадуються щодо свого діагнозу. Важливо знати, що 1 із 10 осіб, які страждають від Рейно, можуть мати в майбутньому розвиток аутоімунного захворювання — склеродермії.
28 лютого

День обізнаності щодо орфанних захворювань

Рідкісні чи орфанні (від англ. оrphan — сирота) хвороби — це узагальнена назва для вроджених або набутих захворювань, котрі рідко виникають в загальній популяції, погіршують якість життя, хронічно прогресують і можуть призводити до інвалідності або смерті.
6 мая

День осведомленности об анкилозирующем спондилоартрите

Спондилоартрит может иметь различные симптомы и часто его трудно установить, что может привести к задержке диагноза.
10 травня

День обізнаності щодо системного червоного вовчаку

Системний червоний вовчак (СЧВ) — серйозне і невиліковне аутоімунне захворювання, котре може призвести до небезпечного для життя ушкодження будь-якого органу людини.
12 травня

День обізнаності щодо фіброміалгії

Фіброміалгія — це хронічне захворювання, що вражає тисячі людей у всьому світі. У багатьох випадках люди, які страждають на цю хворобу, не мають жодних видимих симптомів та ознак, але насправді це захворювання серйозно позначається на якості їхнього життя.
Подпишитесь и узнавайте про наши акции и новости первыми
Увага! Це застаріла версія сайту. Запрошуємо скористатись новим сайтом revmo.com.ua